prostory a technika

Divadlo Archa disponuje dvěma multifunkčními sály, foyer, divadelním barem a vstupním foyer s kavárnou. Rozměry sálů a přehled technického vybavení najdete níže ke stažení.
velký sál Divadla Archa velký sál Divadla Archa velký sál Divadla Archa velký sál Divadla Archa velký sál Divadla Archa velký sál Divadla Archa

Divadlo Archa má k dispozici 2 multifunkční sály s celkovou kapacitou až pro 1200 lidí, které je možné podle potřeb měnit, přestavovat a spojovat. Velký sál má navíc podlahu tvořenou mechanicky zvedanými stoly o rozměrech 4 × 4 metry, které umožňují velkou a zároveň rychle dosažitelnou variabilitu divadelního prostoru – od „kukátkového“ po různé druhy arén podle typu představení. Dalšími prostory jsou foyer, divadelní bar a vstupní foyer s kavárnou.

Přehled technického vybavení Divadla Archa a plány divadla naleznete níže v dokumentech ke stažení. Pro zobrazení vrstev a pravítek je třeba soubory nejprve uložit na svůj počítač a mít nainstalovaný Adobe Reader 11 (nebo vyšší verzi).

Pro další informace pište na: viktor.zbornik@divadloarcha.cz

Ke stažení

Viktor Zborník

Vedoucí techniky

+420 221 716 113 viktor.zbornik@divadloarcha.cz