english

Lou Reed - FROM VU TO LULU

 

Po vřelém přijetí Reedova společného alba s legendární Metallicou se Lou Reed vydává na evropské letní turné, které nazval „FROM VU TO LULU“.

 
Turné začne v Lucemburku ve středu 6. června a zahrnuje kromě pražského koncertu i několik proslulých festivalů včetně slovenské Pohody. Kromě toho se uskuteční i několik samostatných koncertů ve Francii, Holandsku, Belgii, Dánsku a Německu.
 
Kapela se představí v pětičlenné formaci: Lou Reed, Tony ‘Thunder’ Smith (bubny), Rob Wasserman (basová kytara), Kevin Hearn (klávesy) a Aram Bajakian (kytara) a odehrají kanonádu písní sahajících od dob Velvet Underground až k Reedově nedávné spolupráci s Metallicou na albu LULU.
 

 
Support: Allison Weiss
Allison Weiss je energická čtyřiadvacetiletá kytaristka, jejíž tříminutové pop písničky jsou zábavné, i když se zpívá o neúspěších. 
"Mám ráda chytlavou veselou muziku, ale vždycky napíšu text o zlomeném srdci," říká Allison. "Říkám, že to je jako když zpíváte o svých nejsmutnějších vzpomínkách na ty nejveselejší melodie." 
 
 
 
Cena: 880 Kč

velký sál / všechna místa k stání

délka: 2 hod.

Vstupenky také v předprodejích TICKETPRO. 

 

Divadlo Archa

Na Poříčí 26, 110 00, Praha 1
telefon: +420 221 716 111
e-mail: archa@divadloarcha.cz

Pokladna

telefon: +420 221 716 333
pokladna@divadloarcha.cz

Otevírací doba

pondělí - pátek | 10 - 18
a vždy 2 hodiny před začátkem představení
 • DÁRKOVÉ POUKÁZKY

  Připravili jsme pro vás oblíbené dárkové poukázky na představení, které v předvánočním období můžete zakoupit svým blíízkým v pokladně Divadla A...Více

 • Rozhovor s argentinskou režisérkou Lolou Arias

  "Patřím ke generaci, která se narodila pod temným mrakem diktatury. A tato zkušenost se podepsala i na našem dětství." Více

 • FESTIVAL AKCENT 2014

  5. ročník mezinárodního festivalu dokumentárního divadla proběhne ve dnech 20. — 30. listopadu v Praze a v Plzni. Více

 • RADIKÁLNÍ SCHUMANN V BRNĚ

  Výstava originálních děl Petera Schumanna, zakladatele amerického divadla The Bread and Puppet Theatre, je od 15. listopadu k vidění v našem par...Více

Divadlo Archa je podporováno grantem Hlavního města Prahy ve výši 20.000.000 Kč

Divadlo Archa je podporováno grantem Hlavního města Prahy ve výši 20.000.000 Kč