english

Archa.Klub

 

Inspiruje Vás divadlo, které je kritické a aktuální? Staňte se jeho součástí!
Divadlo Archa, které je nedílnou součástí evropské sítě divadel, Vám rok co rok přináší nejzajímavější produkce z domácí i zahraniční scény. V Divadle Archa rovněž vznikají neobvyklé inovativní projekty.
Bez Vaší dlouhodobé důvěry a podpory by toto nebylo možné. Pomozte nám naplnit náš záměr a podpořte svěží, originální a inspirativní produkce. Staňte se členy rodiny Divadla Archa.

ARCHA KLUB

Toto je Vaše divadlo

Divadlo Archa je unikátním místem otevřeným pro nejrůznější, mnohdy nečekaná setkání. Jejich smyslem je zkoumat možnosti umění, dát prostor neotřelým nápadům a různými cestami komentovat aktuální společenské dění. Divadlo Archa Vám a více než 40 000 diváků každý rok přináší inspirativní představení a projekty jak domácí tak zahraniční.
 
Svou výjimečnou dramaturgií, inovativními projekty přesahující umělecké žánry i nadstandardním technickým zázemím si Archa nejen v České republice získala pověst významné progresivní scény.
Divadlo Archa nemá stálý soubor, ale pracuje na principu produkčního domu, který poskytuje umělcům produkční i technické zázemí pro jejich tvorbu. Tento způsob práce umožňuje jednak vznik vlastních divadelních, tanečních či hudebních projektů či koprodukcí, ale také hostování domácích i zahraničních souborů.
 
Vaše podpora je klíčem k našemu úspěchu. Jen 35 % z celkového rozpočtu Divadla Archa činí vlastní příjmy včetně výnosů z prodeje vstupenek; granty od města Prahy, Ministerstva kultury ČR a jiných místních a zahraničních veřejných zdrojů pokrývají dalších 50 % rozpočtu. To znamená, že každý rok musíme získat od dárců, nadací a sponzorů nejméně 5,5 milionu Kč, abychom mohli vytvářet a rozvíjet uměleckou a společenskou činnost Divadla Archa a přinášet tolik potřebné impulzy, které obohacují každého z nás.
 
Naším cílem je získat od Vás, našich příznivců a diváků jednu pětinu této částky. Staňte se individuálním dárcem a podílejte se na financování aktivit Vašeho divadla. 
 

Divadlo Archa

Na Poříčí 26, 110 00, Praha 1
telefon: +420 221 716 111
e-mail: archa@divadloarcha.cz

Pokladna

telefon: +420 221 716 333
pokladna@divadloarcha.cz

Otevírací doba

pondělí - pátek | 10 - 18
a vždy 2 hodiny před začátkem představení
Divadlo Archa je podporováno grantem Hlavního města Prahy ve výši 20.000.000 Kč

Divadlo Archa je podporováno grantem Hlavního města Prahy ve výši 20.000.000 Kč